PŘEDNÁŠKY, WORKSHOPY

Výkonný výbor Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR, z.s. schválil ke dni 2.8. 2019 společnost AMBULANCE 24 s.r.o členem této asociace.  

Vážené kolegyně, vážení kolegové. 

Po celý následující školní rok pro Vás připravuji řadu tématických workshopů a přednášek, jejichž aktuální seznam naleznete vždy v událostech skupiny na FB a samozřejmě budou aktualizovány i zde.

Zahajovat budeme 21. 9. 2019 a 28.9. 2019 "Speciálně pedagogickou diagnostikou v praxi". Dále budou následovat témata jako "Psychopatologie nejen pro speciální pedagogy", "Schizofrenie", Bipolární afektivní porucha", "Poruchy autistického spektra", "Klinefelterův syndrom" nebo "První pomoc nejen pro speciální pedagogy" a další..

"SPECIÁLNĚ PEDAGOGICKÁ DIAGNOSTIKA V PRAXI"

Praktický workshop, ve kterém se naučíme používat diagnostické metody a testy v praxi. Zaměříme se na lateralitu, motorické a grafomotorické schopnosti a komunikační schopnosti u předškolních dětí. 

Termíny: 21. 9. a 28. 9. 2019

Kde: SUDOP Praha, Olšanská 2643/1a, 130 80 Praha-Žižkov

Počet míst je omezený na 30 pro každou přednášku či workshop.

Cena: 640,- Kč v ceně jsou i barevná učební skripta :-)

Trvání cca 3 hodiny.

Na základě Vaší přihlášky Vám bude vystavena faktura, místo máte rezervováno po uhrazení. Pokud byste se nemohli nakonec v daném termínu zúčastnit, můžete své místo přenechat ostatním zájemcům nebo si vybrat jinou přednášku či workshop.

Těšíme se na shledání s Vámi :-) 

PhDr. Vera Nemesh a MUDr. Lukáš Matějovský

Závazná přihláška